Yazıma başlamadan önce; Bütün alemlerin yaratıcısı olan ve bu yaratılanların üstünde, insanlığı yaratan, bu insanların arasında da, yaşadığımız bu Cennet Ülkemizde yaşatan ; Rab’bil Alemin olan Allaha şükürler olsun.. İlmin son basamağı olan Üniversitelere, Rektör seçilmesi ve atanması ,dönemi yaklaştı.. Bu seçim bir Vali veya Millet vekilleri seçimi gibi olmamalı. Üniversitelerin kurulması ; Bir devletin onurudur. Bu Onurun bayrağını göndere çekilmesi için ise o üniversitenin Rektörlerinin , seçilmesi ile olur. Seçim ; Bulunduğu ilde doğmuş, aynı üniversitede…
Güneykent Mahallesi Cergibozanlar Market karşısı Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Haydi Büfe’nin yanındaki kavşak karşıdan karşıya geçişlerde bir birini karşılamıyor özellikle sabah araç sürücüleri yayalar çok zorlanıyor tam bir keşmekeş sonra döner kavşak yapılacakmış o yapılana kadar acil geçici çözüm bulunmalı
![](http://gaziantepzafergazetesi.com/wp-content/uploads/2024/05/Ekran-Resmi-2024-05-02-13.37.02.png)