Yazıma başlamadan önce; Bütün alemlerin yaratıcısı olan ve bu yaratılanların üstünde, insanlığı yaratan, bu insanların arasında da, yaşadığımız bu Cennet Ülkemizde yaşatan ; Rab’bil Alemin olan Allaha şükürler olsun.. İlmin son basamağı olan Üniversitelere, Rektör seçilmesi ve atanması ,dönemi yaklaştı.. Bu seçim bir Vali veya Millet vekilleri seçimi gibi olmamalı. Üniversitelerin kurulması ; Bir devletin onurudur. Bu Onurun bayrağını göndere çekilmesi için ise o üniversitenin Rektörlerinin , seçilmesi ile olur. Seçim ; Bulunduğu ilde doğmuş, aynı üniversitede…
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil Kaymakamı Abdül Kadir Duran ile birlikte iftar öncesi Atalar Mahallesi sakinleriyle bir araya geldiler.
Ramazan Ayı dolayısıyla her gün farklı bir mahallede iftar öncesi ziyaretler gerçekleştiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, son ziyaretini Şehitkamil Kaymakamı Abdül Kadir Duran ile birlikte depremden en fazla etkilenen Atalar Mahallesi’ne yaptılar. Mahalle sakinlerinin talep ve sorunlarını dinleyen Başkan Rıdvan Fadıloğlu ile Kaymakam Abdül Kadir Duran, depremzedelerin her türlü maddi ve manevi ihtiyacını karşılamak için gece-gündüz çalıştıklarını dile getirdiler. Özellikle çocuklarla özel olarak ilgilenen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile Şehitkamil Kaymakamı Abdül Kadir Duran, iftarı da Atalar Mahallesi’nde açtılar. Bölgede görev yapan askeri personel ile çadırda iftar açan Başkan Fadıloğlu ile Kaymakam Duran, Atalar Mahallesi’nde yürütülen çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi de aldılar.