Yeni Yılın İlk Bebeğine Vali Gül’ün İsmi Verildi

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Vali Davut Gül ile birlikte yeni yılın ilk bebeğini Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde ziyaret etti.

 

 

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, yeni yılın ilk bebeğini Gaziantep Valisi Davut Gül ile ziyaret ederek bebeğin anne babasını tebrik etti. 2019’un ilk bebeği Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde dünyaya gelirken, bebeğe Gaziantep Valisi Davut Gül’ün ismi verildi. Fırat ve Şerife Çiloğlu çiftinin ilk bebekleri saat 00.02’de normal doğum ile dünyaya geldi.

 

 

 

YILIN İLK BEBEĞİNE VALİNİN İSMİ VERİLDİ

 

Gaziantep Valisi Davut Gül ise, 2019 yılı ile ilgili iyi dileklerde bulunarak, 2019’un ilk bebeğine kendi ismimin verilmesinden mutluluk duyduğunu belirterek, “2019 yılına girerken vatandaşlarımızın huzur içerisinde yaşaması için tüm kurumlarımız ile 24 saat esasına göre tedbirlerimizi almıştık. Bizler akşam saatlerinden itibaren başlayarak geç saatlere kadar görev yapan bütün kurumlarımızı ziyaret ettik. Son olarak yeni yılın ilk bebeğini ziyarete geldik. Sağ olsunlar çocuğa benim ismimi verdiler o da ayrı bir mutluluk kaynağı oldu. Hayırlı bir evlat olmasını diliyorum” dedi.

 

HAYIRLI BİR EVLAT OLSUN

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise, 2019 yılından umutlu olduğunu ifade ederek, “2018 yılını tamamladık. Yeni yılın ilk saatlerindeyiz. Bu yılın ülkemiz için huzur ve mutluluk dolu bir yıl olmasını temenni ediyor, tüm vatandaşlarımız için sağlıkla ve mutlulukla geçecek bir yıl olmasını diliyorum. 2019 yılı çok güzel bir yıl olacak. Yapılan çalışmalar bu konudaki umutlarımızı daha da arttırıyor. Bu gece de bazı kurumlarımızı ve yeni yılın ilk bebeğini ziyaret ettik. Bebeğimize sağlıklı bir yaşam diliyor, anne babayı tebrik ediyorum” diye konuştu.

 

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Bebeklerini kucağına almanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen anne Şerife Çiloğlu “Bize yardımcı olan bütün hastane çalışanlarına teşekkür ederim. Bizlere çok yardımcı oldular. Çocuğumun ismini bizi ziyarete gelen valimizin ismini koyduk” dedi.

 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 2019 yılının ilk bebeğini Gaziantep Valisi Davut Gül’ün yanı sıra İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ve İl Jandarma Komutanı Albay Halil Uysal, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Latif Karadağ, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Serdar Sarıfakı ile birlikte ziyaret etti.

%d blogcu bunu beğendi: