Yazıma başlamadan önce; Bütün alemlerin yaratıcısı olan ve bu yaratılanların üstünde, insanlığı yaratan, bu insanların arasında da, yaşadığımız bu Cennet Ülkemizde yaşatan ; Rab’bil Alemin olan Allaha şükürler olsun.. İlmin son basamağı olan Üniversitelere, Rektör seçilmesi ve atanması ,dönemi yaklaştı.. Bu seçim bir Vali veya Millet vekilleri seçimi gibi olmamalı. Üniversitelerin kurulması ; Bir devletin onurudur. Bu Onurun bayrağını göndere çekilmesi için ise o üniversitenin Rektörlerinin , seçilmesi ile olur. Seçim ; Bulunduğu ilde doğmuş, aynı üniversitede…
Gazeteci Atilla Konukoğlu’nun annesi Müjgan Konukoğlu gözyaşları arasında toprağa verildi.
Gaziantep sevilen ve duayen gazetecilerinden Zafer Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Atilla Konukoğlu annesini kaybetti.
Bir süredir rahatsızlık yaşayan ve önceki gün hastaneye kaldırılan Müjgan Konukoğlu, yaşama tutunamadı.
Gaziantep basın camiası acılı Konukoğlu’nu ailesini yalnız bırakmadı. Gazeteci meslektaşlarının katılımıyla Bahattin Nakıboğlu Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Müjgan Konukoğlu gözyaşları arasında toprağa verildi.
![](http://gaziantepzafergazetesi.com/wp-content/uploads/2023/09/33.jpg)
TAZİYE EVİNE ZİYARETÇİ AKINI
Atilla Konukoğlu’nun annesi Müjgan Konukoğlu’nun taziye evi adeta ziyaretçi akınına uğruyor. Şehitkamil İlçesi Güvenevler Mahallesi’nde 140 nolu taziye evine Ak Parti Gaziantep Milletvekili Bünyamin Bozgeyik, Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, partililer, gazeteciler, akraba ve eş dost taziyle evini ziyaret ederek Başta Atilla Konukoğılu olmak üzere tüm Konukoğlu Ailesi’ne sabır ve başsağlığı dileklerinde bulundular.
Bizler de Zafer Gazetesi olarak başta Atilla Konukoğlu olmak üzere tüm Konukoğlu Ailesi’ne sabır ve başsağığı dileriz.
![](http://gaziantepzafergazetesi.com/wp-content/uploads/2023/09/atilla-3.png)