Yazıma başlamadan önce; Bütün alemlerin yaratıcısı olan ve bu yaratılanların üstünde, insanlığı yaratan, bu insanların arasında da, yaşadığımız bu Cennet Ülkemizde yaşatan ; Rab’bil Alemin olan Allaha şükürler olsun.. İlmin son basamağı olan Üniversitelere, Rektör seçilmesi ve atanması ,dönemi yaklaştı.. Bu seçim bir Vali veya Millet vekilleri seçimi gibi olmamalı. Üniversitelerin kurulması ; Bir devletin onurudur. Bu Onurun bayrağını göndere çekilmesi için ise o üniversitenin Rektörlerinin , seçilmesi ile olur. Seçim ; Bulunduğu ilde doğmuş, aynı üniversitede…
BAŞKAN FADILOĞLU, AİLE ZİYARETLERİNİ ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR
Sevgi Kılınç, umre dönüşü Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu evine davet etti. Davete icabet eden Başkan Fadıloğlu, Sevgi Kılınç’tan hayır duası istedi.
Mücahitler Mahallesinde ikamet eden 53 yaşındaki kas ve akciğer hastası olan Sevgi Kılınç, gerçekleştirdiği umre ziyaretinin ardından Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nu evinde ağırlamak istedi. Şehitkamil Belediyesi tarafından sağlanan Vefa Hizmeti projesinden yararlanan Kılınç, görevlilere bu talebini iletti. Davete hemen icabet eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, Sevgi Kılınç ve aile üyelerinden hayır duası talep etti. 82 yaşındaki annesi Cemile Kılınç ve 2 kardeşiyle birlikte yaşayan Sevgi Kılınç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ile Vefa Hizmeti ekibine teşekkür etti.