GAZETECİLER VE KİTAP SEVERLER BİR ARAYA GELDİ

Şahinbey Belediyesi tarafından hafta sonu açılışı gerçekleştirilen  “Kitap Hayattır, Hayat Kitaptır” temalı kitap fuarı G-10 Gaziantep Gazeteler Birliği üyelerini ağırladı.

G-10 Gazeteler Birliğini oluşturan gazete sahipleri, Şahinbey Belediyesi tarafından 14 Ekim tarihinde açılan ve 22 Ekim’e kadar kitapseverleri ağırlayacak olan “Kitap Hayattır, Hayat Kitaptır” temalı fuarını Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte ziyaret ederek, stantları incelediler.

GAZETECİLERDEN FUARA ÖVGÜ

Önemli yazarların katıldığı fuarı ziyaret eden G-10 Gaziantep Gazeteler Birliği, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na böylesi önemli bir fuarı düzenlediği için teşekkür ettiler. Bu tür organizasyonların şehrin kültür ve sanat alanında gelişimine önemli katkılar sağladığını ifade eden G-10 Gazeteler Birliği, Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun hem şehri hem de nesli imar ettiğini ifade ettiler.

GAZETECİLER VE KİTAP SEVERLER BİR ARAYA GELDİ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu kitaplarla vatandaşları altıncı kez bir araya getirdiklerini belirterek “Altıncısını düzenlediğimiz kitap fuarına ilgi gerçekten de çok büyük. Fuarımızda Gaziantep Gazeteler Birliği’ni ağırladık. Onlara davet edilen yazarları tanıtıp, fuarı gezdirdik. Sağ olsun onlarda şehrimizin kültür ve sanat alanında gelişimi için her zaman destek oluyorlar. Bu fuardaki asıl amacımız, çocuklarımıza, gençlerimize ve vatandaşlarımıza kitapları sevdirmek ve okuma alışkanlığı kazandırmak. Fuarımız 22 Ekim Pazar gününe kadar kitapseverleri ağırlamaya devam edecek” dedi.

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, gazetecilerle uzun süre sohbet ederek, ilçedeki projelerle ve yapılan çalışmalarla ilgili de bilgiler verdi.