Bakbak: “Biz her gün sahadayız”

Biz her gün sahadayız ve yarın seçim varmış gibi halkımız ve iç içe bir araya gelerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz diyerek açıklama yapan Gaziantep AK Parti milletvekili Derya Bakbak şunları söyledi:

“Öncelikle tüm türkiye’mizin başı sağ olsun. İstanbul’da yaşanan patlama olayını çok üzüldük. Ölenlere Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Ayrıca Yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Gaziantep’e gelerek toplu açılışlar yaptı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan çok mutlu geldi ve mutlu olarak geri döndü.

Gaziray projemiz çok başarılı bir proje ve cumhurbaşkanımız da bu projeyi beğendi. Bilindiği üzere bu proje faaliyete geçmeden önce birçok kazalar ve Can kayıpları yaşandı. Bu proje ile beraber hem trafiğimiz rahatladım hem de olası olacak trafik kazalarının önüne geçilmiş oldu. Gazilay açılışını cumhurbaşkanımız yapmıştır bununla beraber fabrikaların açılışı Şahinbey Belediyesi’nin yapmış olduğu Köprülü kavşak projesinde açmış oldu bunların hepsi Gaziantep halkı için yapılmıştır.

Biz seçildiğimiz günden itibaren her gün seçim varmış gibi çalışıyoruz. Bilindiği üzere tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kovit ile mücadele etmiştir. Bu mücadele sürecinde vatandaşımızın ihtiyaçlarını karşılamak için cumhurbaşkanlarımızın önderliğinde çözüm noktası oluşturduk. Kime vatandaşlarımızın bütçesine katkıda bulunduk hesaplarına para yatırdık, kimi vatandaşlarımızın ise sorunlarına çözümü hızlı bir şekilde çözerek sorunları ortadan kaldırmış olduk.

Tüm dünyada bilindiği üzere bir enerji krizi yaşanmaktadır uluslararası alanlardaki minimum düzeyde enerji krizi yaşanmaktadır biz AK Parti olarak ve cumhurbaşkanimizin önderliğinde enerji sorununu çözmüş bulunmaktayız.Ben sizlerin aracılığınızla Gaziantep halkına şunları söylemek isterim. Gaziantep şehri ve Gaziantep halkı en iyisine layıktır hizmetlerin en iyisini sunmak bizim başlıca görevimizdir ben buradan sizin aracılığınızla Gaziantep halkını selamlıyorum sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.