Durmak yok, Kutlu Yürüyüşe devam !

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Gaziantep İl Danışma Meclisi Toplantımızı, davamıza gönül vermiş fedakâr ve cefakâr teşkilat mensubu kardeşlerimizle büyük bir heyecan ve coşku içerisinde gerçekleştirdik dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısı, Gaziantep’te düzenlendi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’nin yanı sıra Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ile partililer katıldı.

Yıllar önce ilk göreve geldikleri zaman önlerine hep engeller çıkarıldığını ve hizmet yapmalarına dahi izin verilmediğini belirten Özhaseki, “Zamanında yolun bir tarafından diğer tarafına boru hattı geçirmek için karayollarından izin alamazdık. Hizmet için hiçbir kurumdan izin alamazdık. Çok şükür iktidar olduktan sonra bunları aştık ve envai çeşit hizmetleri şehirlerimize getirmeye başladık. Şehirlerimizin alt ve üst yapı hizmetleri bitti ve Avrupa ile yarışacak şehirler haline geldik. Bizim dönemimizde şehirlerin eli yüzü ortaya çıktı. Şimdi de gönül belediyeciliğini yapmaya çalışıyoruz” dedi.Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise, “Bugün bu özel şehir Gaziantep’te yeni nesil belediyeciliği ve Türkiye Yüzyılı’nı konuşmak için buradayız. Dünyanın medeniyet ve siyasi tarihini incelediğimizde AK Parti belediyeciliği bir tarih yazıyor. 2023’te yeni bir destan ve tarih yazmaya hazırlanıyoruz. Bugün bu şehirde kültür turizmini sürdürebilir hale getirmek, belediyecilik zor iş. Bütün makamları gören bir kardeşiniz olarak görüyorum ki belediyecilikte yetişmiş insan gücü, güçlü altyapı gerekiyor. Bu şehir 2023’e hazır. Türkiye Yüzyılı, Gaziantep Yüzyılı olacak” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.