Asel bebeği el birliği ile yaşatalım

Asel bebek SMA hastası şimdi 20 aylık, hastalığı üç aylık iken öğrenen ailesi kara kara düşünmeye başladı diyerek açıklama yapan Asel bebeğin dayısı Resûl Yavuz gazetemize şunları söyledi:

“Şuan Asel bebeğimiz 20 aylık, 2 yaşına yakın. Çocuğumuzun hastalığını üç aylık iken öğrendik. Üzücü haberi aldıktan sonra aileyi bir karamsarlık aldı. Bu karamsarlığa bakarak bizleri bir düşünce aldı. Göz göre göre Asel bebek ölüyor. Bizde aile olarak valiliğimiz den izin alarak yardım kampanyası başlattık. Toplanması 2,5 milyon dolar ve şuan gereken para miktarı 1 milyon 875 bin dolar toplaması lazım. Ailenin durumu yok, iki kardeş, Asel bebek için 14 aydır kampanyamız sürüyor. Biz buradan sizler aracılığı ile sesimizi duyurmak istiyoruz bize devlet büyüklerimizin yardım etmesini istiyoruz. Özellikle belediye başkanlarımizdan ve büyüklerimizden, iş adamlarından bekliyoruz.

Fatma Şahin başkanım ile  Mehmet Tahmazoğlu başkanımızın sesimizi duymasını istiyoruz.

Bir isteğimiz daha var eğer duyarlı halkımız bir SMS atsa bile bize yeter her SMS 10 TL dir. Sesimize ses olduğunuz için teşekkür ediyorum sizlere” dedi.