Siyaset, Adli ve İş Dünyasını Birleştiren Nikah

Diyarbakır Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz’ın  kızı Beyza Yılmaz dünya evine girdi.  Yılmaz Ailesi ve Aksak ailesinin mutlu gününde siyaset, adli ve iş dünyasından bir çok kişi katılım sağladı.  Şahitler arasında bulunan Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, çifte şunu söyledi. ” Birbirinize itaat edin, rahat edin.  Şahit oldum bir yastıkta ihtiyar iki cihanda bahtiyar olmalarını diliyorum.”

Bir çok siyasteçi ve iş dünyasından nikaha katılım sağlandı. Katılımcılar arasında, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, Diyarbakır Valisi Ali İhsan Su, Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Osmaniye Önceki Dönem MV Suat Önal ve Ruhi Ersoy , Zonguldak Önceki Dönem MV Ali Uzun, Ak parti MYYK üyesi Suna Kepoğlu Ataman, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mehmet Berk, Gaziantep Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Karataş , Gaziantep Adli Yargı Komisyon Başkanı Fatih Adıgüzel, Gaziantep Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Yusuf Kaya, Ak Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Halil Uğur,  Çınarcık Kaymakamı Cemil Aksak, Eczacı Odası Başkanı İrfan Demirci, Gaziantep Ticaret Oda Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım,  Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Kızılaslan bulundu.

Nikah merasimine Bürokrasiden, iş dünyasından, Eğitim camiasından ve Siyaset dünyasından bir çok kişi genç çiftlerin nikahlarına şahitlik ettiler. Program sonrasi toplu fotoğraf çekimi yapılarak yeni çiftlere güzel temennilerde bulunular. Başsavcı Ali İrfanYılmaz  tüm katılımcılara teşekkür etti.