Yasin Tepe’den buruk sevinç

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, okulların ilk döneminin bittiğini ikinci dönemindre ise öğrencilerin daha dinamik ve hazır bir şekilde okula dönmelerini istedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe şunları söyledi:

“Bugün alışık olmadığınız bir karne sevinci yaşıyorsunuz. Dijital ortamda online sistemde karneleriniz, sizin için farklı bir deneyim olacak.

Bir dönem boyunca eğitimin her koşulda, her ortamda devam edebileceğini özveriniz, gayretiniz ve ilginizle kanıtladınız. Şimdi kısa bir molada; doyasıya kitap okumayı, ailenizle oyunlar oynamayı ve bol bol dinlenmeyi hak ettiniz.İkinci dönemde sizleri heyecanı yüksek, tazelenmiş bir halde görmek bizlere de iyi gelecektir.  İnşallah bundan sonraki yarınlarımızda Covid-19 ve pandemiden kurtulmuş oluruz. Yarınlarımızın geleceği olan çocuklarımız için elimizden gelen tüm fedekarlıkları göstererek en güvenilir ortam okullarımız ve sınıflarımız olacaktır. Velilerimiz çocuklarını gönül rahatlığıyla eğitim almaları için okullarına güvenilir bir ortamda gönderebileceklerini söylemek istiyorum” dedi.