Akkent Anadolu Lisesi 4 yıldır başarıdan başarıya koşuyor

Akkent Anadolu Lisesi, son 4 yılda başarıda sınır tanımıyoruz diyerek gazetemize açıklama yapan Okul Müdürü Mustafa Yapar, gazetemize şunları söyledi:

“Ben burada göreve başladığımdan itibaren okulumuzda büyük başarılara imza atmaya başladık. Yalnız eğitim konusunda değil sosyal ve spor alanlarında da başarılara imza atıyoruz. Özellikle bu yıl pandemiden dolayı uzaktan eğitim online sistem üzerinden verilmektedir. Biz bu sistem üzerinde eğitimciler olarak öğrencilerimizle birebir ilgilendik ve onların yanında olmaya çalıştık. Öğrencilerimizle eğitimcilerimiz birlik ve beraberlik içerisinde oldu ve bu birlik beraberlik içerisinde başarıda sınır tanımadık, başarılar da peş peşe geldi. Bu yıl üniversite sınavında başarı gösteren öğrencilerimiz üniversitede güzel bölümlere yerleşerek hem okulumuzun adını duyurdular hem de bizleri gururlandırdılar. Bu yıl üniversiteye giren öğrencilerimizden tıp fakültesi, mühendislik, hukuk vs. Bölümlere yerleşen öğrencilerimiz olmuştur. Şimdiden tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum, bundan sonraki hayatlarında herşey kendilerinin istediği gibi olsun” diyerek açıklama yapan Yapar, ayrıca şunları söyledi:

“bu yıl ilk öğrencilerimizi yerleştirdik ve bundan sonraki yıllarda da daha büyük başarılara imza atacağız” dedi. (Yaşar Elma)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: