Çiçeği burnunda öğretmenlerimizin işlemleri tamamlandı

Çiçeği burnunda yeni göreve başlayacak olan ilimize atanan öğretmenlerimizin işlemleri tamamlandı diyerek açıklama yapan Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı gazetemize şunları söyledi:

“Yeni atanan öğretmenlerimizin işlemleri tamamladık. Şehrimizin öğretmen açığını büyük ölçüde kapattık. En çok öğretmen atanan il olduk. Ençok öğretmen atanan ilçelerden birisiyiz buda bizi mutlu ediyor. Atanan öğretmenlerimizin işlemlerini tamamladık. Bu işlemler olurken sosyal mesafe kurallarına ve gerekli olan tedbirlerimizi aldık. Herhangi bir karmaşıklığı izin vermedik ve düzenli şekilde işlemleri tamamlanarak görevlerine başlattık diyerek açıklama yapan Yağcı ayrıca şunları söyledi

Geçtiğimiz hafta sonu LGS sınavına giren öğrencilerimize ve üniversite sınavına giren öğrencilerimizin sınavlarını tamamladık. Bu sınavlarda gereken tüm tedbirleri alarak çocuklarımızın sağlıklarını en üst seviyede tutarak tamamladık. Bize bu konuda destek olan öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum dedi. (Yaşar Elma)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: