Milli Eğitim Müdürü Tepe, boş durmuyor

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe okullarda eğitim yok ama inşaatı süren okulları ve eğitim veren okulları yerinde inceliyerek gazetemize şunları söyledi:

Okullarda eğitim yok ama bizlere de oturmak yok. Daha çok çalışmamız lazım. Ben Gaziantep’e göreve geldiğimde zor bir göreve geldiğimin bilincindeydim ve zor görevleri severim. Bu sebepten dolayı da oturmak yok çalışma zamanıdır.

Okullarda eğitim yok ama okul inşaatı süren okullarımız var. Bende bugün inşaatı süren okulları gezerek yerinde inceleme yapmak istedim. Önümüzdeki yıl eğitime sorunsuz girmek için inşaatı süren okulların bir an önce bitmesi için çalışmaları yerinde inceleyerek inşaatların zamanında sorunsuz bir şekilde bitmesini istiyoruz diyerek açıklama yapan Tepe ayrıca şunları söyledi,

İnşaatı süren okulların haricinde eğitime devam eden okullarımızda inceleme yapıyoruz ve sorun ve sıkıntısı olan okul müdürlerimizi dinliyoruz ve sorunlarını çözüyoruz dedi. Yasin Tepeyi yalnız bırakmayarak incelemelerde Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Kılınç ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Metin Kılınçparlar incelemelerde bulundu.