TEPE VE EKİBİ ORTAOKULLARI GEZİYOR

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve İl İlçe Şube Müdürleri Ortaokulları gezerek öğretmenlerle bir araya gelerek TEKNOPEST 2020 bu 100 den Gaziantep başlıklı çalışmalar hakkında bilgi veriyorlar.

Yasin Tepe, Ortaokul ziyaretleri konusunda gazetemize şunları söyledi:

“İdlib’de şehit olan 34 Mehmetçiğimiz yüreğimizi yaktı. Bu acıyı aileleriyle birlikte paylaşıyoruz. Allah bir daha bu acıyı yaşatmasın dileğiyle tüm Şehitlerimizin mekanları Cennet olsun, acılı ailelerine başsağlığı dilerken gazilerimize de acil şifalar diliyorum.

Bu yıl Gaziantep’de eğitim başka olacak. Başarı sağlamak için elimizden gelen tümü çaba ve gayreti göstereceğiz. Yalnız benim çalışmamla olmaz bu bir ekip işidir. Ben bugün İlçe Müdürümüz Mehmet Yağcı ile beraber Adnan AŞ Ortaokul’u ziyaret ettik. Burada idareci arkadaşlar öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldik. Sorunlarını dinledik okul ihtiyaçları varsa çözüm bulmaya çalıştık. 2020 TEKNOPEST hakkında konuşarak eğitimci arkadaşları bilgilendirdik.

Diğer yandan yalnız ben değil İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İlçe Müdürlerimiz ve İlçe Müdür Yardımcılarımız da okulları geziyor. Arkadaşlarımız sorunları dinliyor ve eğitimci arkadaşları bilgilendiriyor. Kısacası bu yıl Gaziantep’in eğitim yılı olacak ve ekipce başaracağız” dedi.

%d blogcu bunu beğendi: