ŞİMDİDEN BAŞKAN HAVASINA BÜRÜNMÜŞ

İMO HAFTA SONU YAPILACAK OLAN SEÇİM DE ADAY OLAN KİŞİ BEN SEÇİMİ KAZANDIM DİYOR. HAVA BİN. HERKES YANİ ÜYELER BANA OY VERİYOR MEVCUT BAŞKAN HİÇ BİRŞEY YAPMADI DİYOR. PEKİ BENDE SEN NE YAPACAKSIN. ŞİMDİDEN BAŞKANLIĞI KAZANMIŞ HAVASINA BÜRÜNMÜŞSÜN. BASINA GAZETECİYE TETİKÇİ DİYORSUN. ACABA HİÇ HATA YOK MU SENDE. SEN ÖNCE O HAVADAN KURTULACAKSIN PARA BENDE GÜÇ BENDE HAVASINA GİRME. İNSANLARA TEPEDEN BAKMA AYIRT ETME. SEN BU KAFA İLE GİDERSEN ZOR KAZANIRSIN SEÇİMİ. BASIN DA AYRIMCILIK YAPMA İNTERNET SAYFANIZDA BAZI GAZETELER PAYLAŞILIYOR NEDEN HABERLERDE SİZE YER VERENLER PAYLAŞILMIYOR.
TELEFONU NA BİLE BAKMIYON ÜYELERDE TELEFON DİYORSUN. GECE 23. 30 TELEFON ÜYELERİNDE Mİ GEZER TELEFONUN. AMA SEN MESİNCIRDA FACEDE GEZİYON O SIRA MÜSAİTSİN. ŞİMDİDEN BU HAVA YA KAPILMIŞSIN. BENDEN TAVSİYE MAĞRURLANMA PADİŞAHIM SENSEN BÜYÜK ALLAH VAR.
İŞTE SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR DİYORUM. DELEĞELER SANA PAZAR GÜNÜ OY VERMEZSE HAVAN YİNE DEVAMM EDER Mİ. SENİN ADINA ÜZÜLÜYORUM.
MEVCUT MÜTEVAZİ DUYARLI VE İNSAN AYRIMI YAPMIYOR. DÜRÜST KİŞİLİKLİ BİR KİŞİ. SEN ŞİMDİDEN KAZANDIM DİYORSUN KAZANDIĞIN KÜÇÜK DAĞLARI YARATTIM DÜŞÜNCESİNDESİN ALLAH YARDIMCIN OLSUN PAZAR GÜNÜ DELEGELER GEREKENİ YAPACAKTIR BANA GÖRE DELEGELER. HAYDİ HAYIRLISI ARTIK.

YAŞAR ELMA

%d blogcu bunu beğendi: