YÜCEL BAHÇELİYİ ZİYARET ETTİ

MHP Şehitkamil İlçe Başkanı Aziz Yücel MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ye Grup melis toplantısı öncesi Bakır işlemeli resim tablosu hediye etti ve gazetemize şunları söyledi

Bilindiği üzere her Salı mecliste bulunan partilerin liderleri grup meclis toplantısı yapıyor. Bizde Gaziantep Şehitkamil İlçe olarak genel Başkanımızı ziyaret etmek istedik üyelerimize. Genel Başkanımıza Gaziantep e has bakır işlemesi resim tablosunu yaptırdık ve Başkanımıza grup meclis toplantı öncesi hediye ettik. Başkanımız hediyeden dolayı teşekkür etti ve mutlu oldu.

Genel Başkanımız Bahçeli ye ziyaret esnasında Gaziantep ile bilgiler vererek bilgilendirdik. Başkanımız bizden aldığı bilgilerle Gaziantep de hareketkilikten dolayı mutlu oldu. Hareketlilik derken her geçen gün partimiz yalnız Gaziantep de değil Türkiye de güçleniyor. Her gün yeni yüzler yeni simalar partimize katılıyor. Küskünlerde artık partimize gelmeye başladı. Her geçen gün daha da büyüyoruz dedi ve ayrıca Yücel şunları söylediBugün seçim olacakmış gibi MHP seçime hazır ve daha da güçlü bir şekilde geleceğiz dedi.

%d blogcu bunu beğendi: