BAŞKANLAR ÇALIŞIYOR -1

Başkanlar çalışıyor diyerek yazı dizisini yazam. İlk yazım Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ele aldım. Yarın ise Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu olacak.

Gaziantep belediye bakanlarımız çalışıyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Gaziantep her konu da hizmet veriyor. Gaziantep’i Gaziantep yapma konusunda elinden geleni yapıyor.

Özellikle büyükden büyük, küçük ile küçük oluyor. Kadınların gönlünde taht kurmuş durumda. Herkesin derdine sorununa ulaşmaya çalışıp dertlerine derman oluyor.

Bizlerin bile sorunları dertlerine yetişmeye çalışıyor.

Özellikle Gaziantep’de eğitim sorunları üzerine büyük çalışmalara imza atarak eğitimde artık Gaziantep’de var demiştir. Günde en az iki okul gezerek okulların eksiklerini yerinde görüyor ve çözümü anında çözüyor. Yine aynı şekil okul idarecilerini öğretmenleri ve öğrencileri dinleyerek sorunları çözüyor. Eğitimde bile Fatma abla farklılık gösterip eğitimde gönüllerde taht kurdu. Bizlerin yetişemediğimiz okullar olursa bir telefon kadar yakınız diyor. Şimdi okullarda kütüphane eksiklerini gideriyor ve eğitim için elimizden gelen ne ise yapmaya hazırız diyor.

 Halk günü yapıyor halkın sorunlarını dinleyip anında çözüm buluyor. Fatma abla sorunları çözme odağı ve anında çözüme odaklanıyor.

Gaziantep’de sorun yokmu diyeceksiniz evet var en büyük ve bariz sorunumuz trafik sorunu bunun için Fatma Abla bu sorunu da çözmek için elinden geleni yapıyor ve bu sorunu da çözecektir.

Gaziantep’de spor alanlarını yapıyor yeşil alanları yapıyor ve Gaziantep halkının ve Gaziantep şehrinin Göz bebeği Fatma Abla.

YAŞAR ELMA

%d blogcu bunu beğendi: