Fakı, adaylığını açıkladı

İyi Parti Şahinbey ilçe Başkanlığı adaylığını açıklayan Mete Fakı, gazetemize gelerek yapacağı projeler hakkında bilgi verdi.

İyi Parti Şahinbey İlçe Başkan Adayı Mete Fakı, gazetemize şunları söyledi: “İyi Parti’nin kuruluşundan günümüze milletimizde uyandırdığı ümit ve umutlar artarak devam etmektedir. İlimizde ve ilçelerimizde kuruluşundan bugüne kadar il başkanlarımızdan ilçe başkanlarımızdan emeği geçen yönetim kurulu üyelerimizden ve mahalle temsilcilerimizden gösterdikleri gayret ve özveri nedeni ile şükranlarımızı sunarız. Siyaset bir demokrasi yarışıdır. 1 şubat ta yapılacak olan İYİ Partimizin Şahinbey ilçe kongresinde, bu demokrasi yarışında ilk kurucu üyelerden birisi olan ben Mete FAKI ve hepsi birbirinden değerli bu davaya gönül vermiş olan arkadaşlarım ile Şahinbey ilçe yönetimine talibiz.

Kongre sürecinde bütün gücümüzle, oluşturduğumuz liyakatli ve gayretli arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Amaç İyi partimizi daha ilerilere götürmektir. Bizler partimizi iktidara taşıyacak yolun yerel yönetimlerden geçtiğine inanıyor ve proğramlı çalışma ve çabalarımızla mahalle temsilcilerimizle koordinasyonlu çalışmalar sonucunda hedefimize ulaşacağımıza inanıyoruz. Siyasetin kirlendiği, halktan koptuğu, toplumu geren söylemler, toplumumuzda siyasete güveni azaltmış ve halk siyasetten ve siyasilerden ümidini kesmiş duruma gelmiştir. Genç ve dinamik kadromuzla bizler inşallah bu demokrasi yarışında bayrağı tutarsak dile getirdiğimiz bu toplumsal nefreti sevgiye ve güvene dönüştürmek için bütün gücümüzle halka inip çalışacağız, ümitleri yeşerteceğiz.

Halkımızın tekrar siyasetin içinde olmasını sağlayacak çalışmaların içinde olacağız.

1 Şubatta partimize gönül vermiş siz değerli gönüldaşlarımızı demokrasi şöleni olacağına inandığımız kongremizde görmek istiyor ve desteklerinizi bekliyoruz. Kazananın partimiz olacağına inancımız tamdır. Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

%d blogcu bunu beğendi: