BAYRAKTAR ANADOLU LİSESİ FİNALDE

Bayraktar Anadolu Lisesi erkekler futsal müsabakasında finale yükselmiştir diyerek gazetemize açıklama yapan okul Müdürü Hasan Tekin şunları söyledi

Okulumuz her geçen yıl başarıdan başarıya koşuyor. Eğitimde her geçen yıl daha başarılıyız.  Artık okulumuz başarıyla adından söz ettiriyor. Eğitimde gösterdiğimiz başarıyı sporda da gösteriyoruz. Gençlerimiz spor faaliyetlerinde derslerinde olduğu gibi spor faaliyetlerinde de başarılı. Her branştan oyuncularımız var ve yetiştiriyoruz.

 Okulumuz Okulsporları Genç Erkekler Futsal müsabakalarında 85 takımın katılım gösterdiği Turnuvada Bayraktar Anadolu Lisesi olarak tüm maçlarımızı alarak Final oynamayı hak kazandık.Bölge grup müsabakaları için okulumuz Gaziantep ilimizi temsil edecektir. Başta Yasin ve Garip hocalarım olmak üzere Emeği geçen herkese teşekkür ederim diyerek açıklama yapan Tekin ayrıca şunları söyledi Okulumuz finale adını yazdırdı ama ben inanıyorum ki çocuklarımız final maçında şampiyon olup kupayı alacaklar ve bizi gururlandıracaklar dedi.

%d blogcu bunu beğendi: