GEÇGİL MEHMET AKİF ERSOYU ZİYARET ETTİ

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürünü Daire Başkanı Ertuğrul Geçgil M. Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Ziyaret sırasında Gaziantep İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necip Kafadarda Gençgile eşlik etti. Gençgile ziyaret sırasında gazetemize şu açıklamalarda bulundu

TEKNOFEST toplantısı için Gaziantep e geldim bu arada meslek lisesi ziyaretinde bulundum. Gaziantep Meslek Liselerinde büyük atılımlara imza attı. Artık Türkiye de Meslek liselerinde adından söz ettiren bir il oldu. Bu başarıda en büyük gayreti gösteren İbrahim Necip Kafadar olmuştur sizlerin aracılığınızla bende kendisine teşekkür ediyorum. Daha önceleri kimse meslek lisesine gitmek istemiyordu şimdi ise gitmek isteniliyor çünkü aranılan eleman yetiştiriyoruz çekirdekten. Bundan sonrada daha iyi elemanlar yetiştireceklerinden eminiz meslek liselerinin. Bu başarılı öğrencileri ise meslek lisesi müdürleri ve öğretmenleriyle başaracağız. Artık meslek liseleri örnek gösterilecek okullar arasındadır diyerek Gaziantep de Meslek liselerinin daha başarılı olmaları için elimizden geleni yapacağız dedi.

Ziyaret sırasında Gaziantep İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İ. Necip Kafadar ise şunları söylediDaire Başkanımızın ziyareti bizleri mutlu etti. Yaptığımız çalışmaları ve başarıları yerinde incelemesi bizleri mutlu etti. Bende buradan sizlerin aracılığı ile tüm Meslek lisesi müdürlerimi kutluyorum başarılarının devamını diliyorum Gaziantep de meslek liseleri olarak daha iyi yerlere geleceğiz dedi.

%d blogcu bunu beğendi: