Kanuni Sultan Süleyman’da hareketli günler

Kanuni Sultan Süleyman’da Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi her alanda adından söz ettiren okuldur diyerek gazetemize açıklama yapan Okul Müdürü Mehmet Suat Güzel şunları söyledi:

“Okulumuz meslek lisesi olup çocuklarımızı mesleğe yetiştiriyoruz. Okulumuz eğitimde adından söz ettiren okul olduğu gibi yaptığı etkinliklerle de adından söz ettiren okul oluyor. Öğrencilerimizi moral ve motivasyon olarak en üst seviyede tutuyoruz. Öğrencilerimizi bilgilendirmek için seminerler düzenliyoruz. Bununla birlikte sergiler düzenliyoruz örneğin Gaziantep insanı çaya düşkündür bu sebepten ötürü çay içme kültürü ve dünyaca ünlü çayların çeşitlerini sergiledik. Bu seri ise çayları tanıtırken dünyaca ünlü çayların tatlarını tatma fırsatı bulduk öğrencilerimize beraber diyerek açıklama yapan Güzel ayrıca şunları söyledi

Bizim amacımız çocuklarımıza daha iyi bir gelecek ve daha iyi yarınlar için bizler burada onlara hizmet veriyoruz” dedi.

Doç. Dr. Önder AYDEMİR’den söyleşi

Öte yandan, TÜBİTAK Bilim Söyleşileri kapsamında önceki gün Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden. Doç. Dr. Önder AYDEMİR’i ağırladık. AYDEMİR öğretmen ve öğrencilerimize “Yeni Nesil Tercüman – Beyin Bilgisayar Arayüzü” konusu ile ilgili seminer verdi.

%d blogcu bunu beğendi: