HASAN CELAL GÜZEL’DE GELECEĞİN SPORCULARI YETİŞİYOR

Hasan Celal Güzel İlkokulu Müdürü Remzi Sağ, okuldaki öğrencilerin eğitimin yanı sıra spora da büyük bir özen gösterilerek eğitildiğini söyledi.

Hasan Celal Güzel ilkokulunda geleceğin sporcuları yetişiyor diyerek gazetemize açıklama yapan Okul Müdürü Remzi Sağ, şunları söyledi”

“Okulumuz eğitim alanında ve sosyal etkinliklerde başarıdan başarıya koşuyor. Okulumuz her yıl BİLSEM e birçok öğrenci vermektedir.

Öğrencilerimiz eğitimde başarı gösterdiğinin bir belgesidir. Biz çocuklarımızı yalnız derslerle onları sıkmamak ve dersleri daha neşeli işlemeleri  moral ve motivasyonlarını en üst seviyede tutmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bunun içinse çocuklarımızı spor faaliyetlerinde hazırlıyoruz. Okulumuzda karete kulübü kurduk. Eğitime merhaba diyen çocuklarımızı sporada merhaba dedirttiriyoruz.

Karete kulübü kurduk okulumuzda profosyonel karete hocası tarafından çocuklarımız eğitim alıyor. Burada çocuklarımız 7 ve 11 yaş arasında değişmektedir” diyerek açıklama yapan Sağ, ayrıca şunları söyledi:“Okulumuzda foklör kuubümüzüde kurduk. Kimi öğrencimiz eğitimde başarılara imza atıyor kimi öğrencimiz sporda başarılara imza atıyor. Bizde okul olarak öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Ağaç yaşken eğilir. Ben ve tüm öğretmenlerimiz geleceğin nesillerini yetiştiriyoruz” dedi.

%d blogcu bunu beğendi: