BURASI GAZİANTEP BURADA İŞ VAR

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ KAPSAMINDA SGK İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Gaziantep Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü istihdam seferberliği kapsamında Gaziantep Ticaret Odası, Yeminli Mali Müşavirler Odası ve Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası üyelerine teşvikler konulu bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, Yeminli Mali Müşavirler Oda Başkanı Ali İhsan Kaya ve Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin Özbay’da yaptıkları konuşmalarında başlatılan istihdam seferberliğine desteklediklerinin devam ettiğini belirterek yapılan çalışmalardan dolayı SGK İl Müdürü Mehmet UZUN’a teşekkürlerini dile getirdiler.

Toplantıda konuşan SGK İl Müdürü Mehmet UZUN istihdam seferberliği kapsamında çalışmaların hız kazandığını gerekli rehberlik faaliyetlerinin, bilgilendirme toplantıların ve diğer çalışmalarımız neticesinde ilimizde elli bin artı istihdam hedeflediklerini belirtti. Hedefin gerçekleşmesi için bu teşviklerden faydalanması gerektiğini her yerde, her zaman ve her zeminde işverenlerimize anlatmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Toplantıda uygulamada olan tüm teşvikler ve destekler ile ilave istihdam teşviki ayrıntılı olarak anlatıldı. Sunumun ardından soru cevap bölümüne geçilerek katılımcıların soruları cevaplandırıldı.

Yoğun katılımla gerçekleşen toplantıya Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, Yeminli Mali Müşavirler Oda Başkanı Ali İhsan Kaya ve Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Hüseyin Özbay ve oda üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

%d blogcu bunu beğendi: