Öğrencilerin karne sevincine ortak oldular

Gaziantep Valisi Davut Gül, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının ilk döneminin sona ermesinin ardından GTO Güzel Sanatlar Lisesi’ndeki karne dağıtım töreninde başarılı olan öğrencilere karne ve kol saati dağıttı.

 

Gaziantep Valisi Davut Gül, Şehitkamil Kaymakamı Ali Dursun, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete ve Şahinbey İlçe Milli eğitim Müdürü Yasin Tepe ve protokol üyeleri öğrencilerin karne sevincine ortak oldular.

Güzel Sanatlar Lisesi’ndeki törende Vali Gül tarafından öğrencilere karne dağıtılırken, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da öğrencilere kol saati hediye etti.

 

BAŞARILAR DİLİYORUM

 

Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin hazırladığı sergiyi gezen ve müzik etkinliğini dinleyen Vali Gül ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, katkısı olan öğrencileri ve öğretmenleri tebrik etti.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencileri tebrik ederek, “2018-2019 Eğitim-Öğretim yılının ilk yarısı tamamlandı. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyor, emek veren tüm öğretmenlerimize ve velilerimize de teşekkür ediyorum. Şahinbey Belediyesi olarak eğitim ve başarıyı destekliyoruz. Bu güne kadar da karne alan tüm ilkokul ve ana sınıfında okuyan 112.000 öğrencimize beslenme kabı hediye ettik. Yine başarılı olan 20.000 ortaokul ve lise öğrencilerimize de kol saati hediye ettik. Bizim amacımız başarıyı teşvik etmek. Bu vesileyle karne alan tüm öğrencilerimiz kutluyorum ve bu ara tatili iyi bir şekilde geçirmelerini diliyorum” diye konuştu.

 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, GTO Güzel Sanatlar Lisesi’ndeki karne dağıtım törenin ardından Mehmet Görmez Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne geçerek buradaki öğrencilerin de karnesini verip kol saati hediye etti.

 

%d blogcu bunu beğendi: