TÜRK BASIN BİRLİĞİ’NDEN GAZİANTEP VALİSİ DAVUT GÜL’E ZİYARET

VALİ GÜL: “ŞEHRİN SORUNLARININ ÇÖZÜMÜNDE BASIN İLE BİRLİKTE OLACAĞIM”

 

Türk Basın Birliği Gaziantep Şubesi Derneği (TBB) Yönetim Kurulu Başkanı M. Erhan DURUKAN, beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Sivas Valiliği’nden Gaziantep Valiliği’ne atanan Davut Gül’ü makamında ziyaret edip, “yeni göreviniz hayırlı olsun” dedi.

 

Türk Basın Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Erhan Durukan başkanlığında yapılan ziyarette, Yönetim Kurulu 2. Başkanı Tahsin Tiryaki, sekreter Halil Eyuboğlu, sayman Faruk Çalışkan, Yönetim Kurulu üyesi Erman Ata Durukan ve üye Ayten Durukan hazır bulundular.

 

Türk Basın Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Erhan Durukan, 29 yıldır derneğin başkanlığını üstlendiğini belirterek her zaman olduğu gibi bundan böyle de idareyle basının birlikte iyi yönde çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

 

Gaziantep Valisi Davut Gül ise; “Görevim süresince basın ile sürekli iyi ilişkiler içinde bulundum. Gaziantep’te de şehrin sorunlarının çözümünde basın ile birlikte olacağım” dedi.

 

Gaziantep Valisi Davut Gül, Türk Basın Birliği’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bir de hatıra fotoğrafı çektirdi.