“İlk turda işi bitireceğiz”

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Nejat Koçer ve Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve beraberindeki partililer gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Atilla Konukoğlu ile 24 Haziran Genel Seçimlerini değerlendiren Nejat Koçer, ilk turda seçimi alacaklarını söyledi.

 

“NEGATİF BİR ENERJİMİZ YOK”

 

Ak Parti olarak durmadan gece gündüz çalıştıklarını kaydeden Koçer, seçimler ile ilgili her hangi bir negatif enerjilerinin olmadığını belirtti. Erken seçim olacağını bilmeden Ocak ayından buyana sahada olduklarını ve çalmadık kapı sıkmadık el bırakmadıklarını kaydeden Nejat Koçer, “Ak Parti olarak çok güçlüyüz ve gücümüzün farkındayız. Her branşta aday arkadaşlarımız var. Bizim başarımız ekip çalışmasında ve biz çok iyi bir ekibiz” dedi.

 

“İYİ PARTİ PATIR PATIR DÖKÜLÜYOR”

 

İyi Parti’nin rüzgarının da bir an da kesildiğine dikkati çeken Koçer, “Son bir haftadır İyi Parti patır patır dökülüyor. Çok sayıda istifaların olduğunu görüyoruz. Bu istifaların arkasının da gibi hep birlikte izleyip göreceğiz” açıklamasında bulundu.

 

“TERÖRLE MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ”

 

Türkiye’nin terörle mücadele büyük bir başarı elde ettiğini vurgulayan Nejat Koçer, “Biz bu başarıyı elde ettik. Sınırlarımızı kontrol altına alarak huzuru getirdik. Bu irademizi de devam ettirmeyi sürdüreceğiz. Sınırlarımızın yanı sıra Fetö Terör örgütüyle mücadelemizi sürdümeye devam edeceğiz. Bizim tek amacımız ülkemizin refahı ve huzurudur” dedi.

 

“BİZİM DÜŞÜNSÜKLERİMİZİ HAYAL EDEMEYENLER ÜLKENİN YÖNETİMİNE TALİP OLUYOR”

 

Cumhutiyet Halk Partisi CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye de göndermeler yapan Nejat Koçer, “Bizim düşündüklerimizi hayal edemeyenler ülkenin yönetimine talip oluyorlar. Muharrem İnce’nin bir çok platformda konuştuğu sözleri yerine getiremeyeceğini halkımız da çok iyi bilmekte. Lafla peynir gemisi yürütmeye çalışanlara halkımız gereken cevabı 24 Haziran’da sandıkta verecektir. Bundan hiç bir şekilde kuşkumuz yoktur” diye konuştu.

 

“GAZİANTEP İÇİN 14 BÜYÜK PROJE VAAD EDİYORUZ”

 

Zafer Gazetesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette Nejat Koçer, son olarak Gaziantep’e yapılan ve yapılacak olan hizmetlerden bahsetti. Gaziantep’e 14 büyük proje vaad ettiklerini söyleyen Koçer, “Bu projelerimizin başında yeni havalimanımız yer almakta. Biz verdiğimiz her sözün arkasında duran bir partiyiz. Havalimanımızın ihalesi bitti. Seçim sonrası hemen temeli atılacak. Eğitim konusunda ise derslik sayımızı arttırmaya devam edeceğiz. Para ile ilgili her hangi bir sıkıntımız yoktur. Tek sıkıntımız zamanla yarış halinde olmak. Yine Gazişehrimize metronun gelecek olması da büyük bir proje. İnşallah daha bir çok yeni projelerimiz ile şehrimize ve ülkemize hizmetlerimiz devam edecektir. Durmak yok yola devam” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından Objektif karşısına geçen Ak partililer ve Zafer Gazetesi ekibi günün anısına fotoğraf çektirerek başarı dileklerin de bulundular.

 

%d blogcu bunu beğendi: