KARNE SEVİNCİ HEDİYEYLE PERÇİNLENDİ

2016-2017 eğitim ve öğretim yılının yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte öğrenciler merakla bekledikleri karnelerini Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun elinden aldı. Vali Yerlikaya ve Başkan Fadıloğlu, öğrencilere karne hediyesi olarak satranç takımı ve kitap hediye etti.

Bugün Türkiye genelinde karne heyecanı yaşanıyor. Sani Konukoğlu Ortaokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine; Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıoğlu, Şehitkamil Kaymakamı Ali Dursun, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete, Şehitka

 

mil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı katıldı. Sınıflara geçen Vali Yerlikaya, Başkan Fadıloğlu ve beraberindekiler, öğrencilere merakla bekledikleri karnelerini dağıttı. Vali Yerlikaya ve Başkan Fadıloğlu, öğrencilere karne hediyesi olarak satranç takımı ve kitap hediye etti. Karne ve hediyelerini alan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okundu. Vali Yerlikaya ve Başkan Fadıloğlu, tüm öğrencilere yarıyıl döneminde bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.